Marketing ve zdravotnictví

Marketing ve zdravotnictví

Slovo "marketing" se ve spojení se zdravotnictvím příliš nenosí. Je to důsledek doby minulé, kdy zdravotnictví bylo výhradně státní a nikdo se o potřeby klientů/pacientů nestaral. S nástupem prvních privátních zařízení se marketing začal rozvíjet a uplatňovat zejména na těch pracovištích, kde se prováděly dražší výkony za přímou úhradu (typicky kliniky plastické chirurgie a oční kliniky). Soukromé ordinace praktiků a specialistů však zůstaly marketingem nedotčeny, což má svůj důvod zejména v tom, že si bez marketingu "vystačily".

Doba však výrazně pokročila a nároky klientů/pacientů se podstatně zvýšily. Pacienti dnes nemají problém vyměnit lékaře za jiného z důvodu hledání lepších služeb. Lékaři, kteří si jsou toho vědomi, získávají náskok a ze svého proklientského postoje po zásluze těží.

Marketing ve zdravotnictví

Marketing ve zdravotnictví má svá specifika. Jeho rozbor by přesáhl rámec těchto stránek. Medisites reaguje na roli internetu v dnešním marketingu a nabízí on-line řešení. Zatímco naši rodiče a prarodiče hledali informace v knize "Lékařský rádce", dnes pacienti vyhledávají informace on-line - a zde se nachází velká příležitost je oslovit.

Můžete tak učinit prostřednictvím placené reklamy, anebo prostřednictvím vlastních stránek, které mají kvalitní optimalizaci (tzv. SEO). Zajímavé výsledky pak přínáší i spolupráce mezi různými servery a tzv. crossmarketing.

Naše služby

Zajišťujeme pronájem (případně prodej) strategických internetových domén. Můžete si od nás pronajmout doménu s již hotovým obsahem, anebo doménu prázdnou. Tzv. hotové domény mají tu výhodu, že již běží SEO optimalizace a stránky bývají velice snadno dohledatelné na příslušná klíčová slova.

Pomůžeme Vám také vyhodnotit efektivitu Vašich současných webových stránek a podpoříme je další vhodnou doménou (tzv. microsite), která zajistí, že na příslušné klíčové slovo získáte návštěvníky vlastních stránek.

 

 


O nás

zdravotnický marketing  

Vítejte na medisites.cz!
Máme pro Vás a Vaše zdravotnické zařízení on-line řešení. Máme dlouholeté know-how, máme zkušenosti v marketingu ve zdravotnictví, pomůžeme Vám přivést nové klienty. Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám představíme možnosti spolupráce.